Poëziewedstrijd – And the winner is …

31 januari 2019, Gedichtendag en start van de Poëzieweek, was ook de dag waarop we in de Burgerschool het startsein gaven voor een poëziewedstrijd. Alle leerlingen uit het eerste tot en met het zevende jaar toonden zich van hun creatiefste en literairste kant. Een objectieve jury beoordeelde al deze creaties en op vrijdag 22 februari werden tijdens een officieel moment de beste aanvulgedichten, stapelgedichten, locatiegedichten … bekroond. De top 3 per jaar viel in de prijzen. Binnenkort prijken de gedichten van onze leerlingen op verschillende locaties in de school en de winnende gedichten krijgen ook een plaatsje in de schoolagenda van volgend jaar.

Dank aan alle enthousiaste deelnemers!

Hieronder vinden jullie nog eens de namen van de winnaars per jaar:

EERSTE JAAR – AANVULGEDICHT
1 Helena Vanhuyse – 1Aa
2 Ruth Degraeve – 1Art
3 Lauren Vandenhouwe – 1Ab

TWEEDE JAAR – BEELDGEDICHT
1 Kyara Santy – 2Aa
2 Kyan Defoort – 2Ac
3 Tristan Verbeke – 2Ab

DERDE JAAR – SLOGANGEDICHT
1 Wolf Baete – 3OC
2 Emma Sava – 3OC
3 Shania Vercaigne – 3ORb

VIERDE JAAR – BEELDGEDICHT
1 Stien Rebry – 4OCa
2 Femke Verbraeken – 4OCa
3 Luna Esprit – 4ORa

VIJFDE JAAR – VISUEEL GEDICHT
1 Elien Bourgois – 6MOb
2 Axana Vandooren – 6AIa
3 Ines Degruytere – 6AIa

ZESDE JAAR – LOCATIEGEDICHT
1 Sander Janssens en Laure Decaluwé – 6AIa
2 Marieke Degryse en Yoshi Notable – 6CMa
3 Victor Wyffels en Lore Cappelle – 6MOa

ZEVENDE JAAR – STAPELGEDICHT
1 Edith Vanhecke – 7RVa
2 Kejdi Daka – 7BSa
3 Louise Hannon – 7BSa

0 Points